Wykłady psychologiczne dla rodziców małych dzieci

Drogi Rodzicu,

Zapraszamy Cię na wykłady psychologiczne dla rodziców małych dzieci, na których zostaną poruszone z punktu psychologicznego problemy najczęściej zgłaszane przez rodziców.

Wykłady mają charakter spotkań otwartych, spotykamy się na Zoomie, może w nich uczestniczyć każdy rodzic małego dziecka (1-5 lat) po zgłoszeniu swojego uczestnictwa.

Wiemy, że wiedza dotycząca zachowań dziecka i rozumienie ich mechanizmu jest niezwykle pomocne w budowaniu dobrych relacji z dzieckiem.

Tematy najbliższych spotkań podamy wkrótce

w oczekiwaniu zapraszamy do wysłuchania podcastów przygotowanych przez nasz zespół:

Monika Ciechomska i Marta Żłobińska-Kozak rozmawiają na temat “Stałam się matką – czy wciąż jestem sobą?”, w podcaście poruszają tematykę zmian zachodzących w psychice i ciele kobiety oraz radzą, jak zadbać o siebie wśród wymagań, jakie stawia macierzyństwo.

 Link: https://soundcloud.com/monika-ciechomska/s1_o1_sta-am-si-matk-czy-wci?si=69ef022483b944348900a4f2974c70a4&utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

 Sylwia Kuczyńska-Horst i Ana Petrovic-Chojnacka dyskutują o depresji poporodowej, w podcaście “Poporodowe turbulencje”, opowiadają jakie są objawy depresji poporodowej, z jakiej pomocy można skorzystać? Kiedy w okresie poporodowym może się pojawić? Zastanawiają się, jakie są źródła depresji poporodowej i czy są różnice w doświadczaniu jej w przypadku mężczyzn i kobiet 

 Link: https://soundcloud.com/…/s1_o2_poporodowe-turbulencje…

Projekt “Świat stanął na głowie” realizowany jest przez Stowarzyszenie Przymierze Rodzin, we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychologii Prenatalnej i Okołoporodowej, finansowany ze środków m.st. Warszawy.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz zapytać, potrzebujesz porozmawiać o swojej relacji z dzieckiem, niepokojących zachowaniach- umów się na konsultacje.

Adres: Klub MamoTato, ul.Cieszkowskiego 1/3lok.76

Zapisy:
info@pomocrodzicom.pl , tel. 609 858 868
pomocrodzicom.pl

Spotkania są nieodpłatne, dofinansowane z Urzędu m.st.Warszawy